Przedszkole nr 2 w Łęczycy

Grupa IV

Wycieczka Mikroskala

20-04-2018
makieta dinozaury
W Centrum Edukacji w Koninie obejrzeliśmy ponad 30 różnych makiet o charakterze edukacyjnym i rozrywkowym. To dzieci mogły decydować, czy jakiś element makiety poruszy się, (...)

Urodzinki

20-04-2018
Nasi jubilaci
Urodziny to wesołe wydarzenie. Jubilaci: Wika, Kuba, Kinga, Władzio i Majka wraz ze swoimi rodzicami przygotowali pyszne smakołyki na przedszkolne przyjęcie. Nie zabrakło prezent&o (...)

Wycieczka do parku

19-04-2018
Szukamy wiosny
W słoneczny dzień przedszkolaki wyposażone w lupy wybrały się na wycieczkę do parku. Dzieci miały okazję podziwiać piękno przyrody wiosną. Ale największe wrażenie zrobiły obserwacj (...)

Zakładamy zielony ogródek

07-03-2018
przygotowanie ziemi
Chociaż na dworze jeszcze mroźno a my postanowiliśmy w przedszkolu założyć hodowlę roślin. Zasadziliśmy cebulę, pietruszkę i zasialiśmy zioła i kwiaty. Przyrzekamy dbać o nasze roś (...)

Urodzinki w grupie

02-03-2018
Nasi jubilaci
Wspólnie świętujemy urodzinki: Eryka, Lenki S. Lenki G. Lenki Sz. I Majki.W tak ważnym dniu, wszystkie dzieci z jubilatami na czele są bardzo przejęte. Śpiewają sto lat, skł (...)

Zabawy badawcze z wodą

27-02-2018
Co kryje się na dnie morza
„Woda do picia, woda do mycia bez niej na świecie nie byłoby życia” dzieci zgłębiały tajniki wody, z dużym zainteresowaniem obserwowały oraz samodzielnie wykonywały doś (...)